Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Tomio Okamura: Fialova vláda je v mezinárodní politice esencí vlastizrady. Kam lze Bruselu ještě vlézt? Šílený plán na likvidaci evropských národů a evropské kultury. Se zlem EU se má bojovat a ne se mu podbízet

Tomio Okamura: Fialova vláda je v mezinárodní politice esencí vlastizrady. Kam lze Bruselu ještě vlézt? Šílený plán na likvidaci evropských národů a evropské kultury. Se zlem EU se má bojovat a ne se mu podbízet

13. 1. 2022

Tisk článku

Redakce Protiproud přináší některé podstatné myšlenky ze zásadního vystoupení předsedy SPD, v němž shrnul hlavní nebezpečí, jimž bude čelit naše země pod Fialovou vládou

Ideologie, kterou Fialova vláda vtělila do programového prohlášení, je podle předsedy SPD Tomia Okamury osekávání státní svrchovanosti a ještě větší podřízení naší země Bruselu, než tomu bylo dosud. Okamura to uvedl ve středu svém obsáhlém vystoupení ve sněmovně jako odpověď na žádost Fialovy vlády o důvěru. 

Podřízenost se podle něho projevuje jak v otázkách politiky a ekonomiky tak i ve vojenské oblasti ve vztahu k Washingtonu. „Je třeba říci, že tak lokajský vztah k Bruselu a NATO má jen málokterá země. Závazek vlády toto lokajství ještě více posílit vede jen k otázce, kam až lze vlastně vlézt, když už v té zadní části Bruselu dávno jsme a teď se nová vláda cpe zřejmě až do krku.“

Podle předsedy SPD nejde jen o ideologii a o to, kdo má koho rád, či nemá, ale jde hlavně o byznys. Západ jedná podle něho bez ohledu na sankce, nebo zdali je někde nějaká totalita. „Nenajdeme diktátora či masového vraha, se kterým by USA a Západ neobchodovaly. Od Hitlera až po arabské šejky nebo dokonce islámské teroristy.“

Vláda Petra Fialy ve většině zastává podle něho to nejhorší, co Brusel a jeho ideologové v Evropě prosazují. Upozornil, že v tuto chvíli nám hrozí, mimo jiné i energetická diktatura ve prospěch vybrané ekonomické lobby. „Je to tlak na federalizaci Evropské unie, spojené s definitivní ztrátou dnes alespoň předstírané svrchovanosti národních zemí. Je to šílený plán na likvidaci evropských národů a evropské kultury, spojený několik desítek let trvající tolerancí a podporou migrace kulturně nepřátelských migrantů, a to jak legálních, tak nelegálních.“

O důvěru žádající vláda je podle něho v mezinárodní politice esencí vlastizrady. Vlastizrady se podle Okamury dopouštějí členové vlády, kteří by chtěli převádět pravomoci státu na Brusel. Šéf SPD má za to, že tím naplňují paragraf 315 trestního zákoníku o „zneužití zastupování státu.“ Toho se dopouští každý, kdo zneužije svou pravomoc, v úmyslu zničit samostatnost České republiky. I příprava tohoto trestného činu je trestná. „Z toho vyplývá, že každé přepuštění pravomoci jakékoliv cizí mocnosti, tedy i Bruselu a jakákoliv propagace, aby se ČR vzdala svrchovanosti ve prospěch federální Evropské unie, je trestným činem,“ uvedl Okamura.

A připomněl rovněž, že Petr Fiala jako čelný představitel Panevropské unie, bok po boku předáka Sudetoněmeckého landsmanšaftu a nepřítele národních zájmů ČR Bernda Posselta a Otto von Habsburga, intenzivně prosazoval tzv. Panevropu. Tedy Evropu jako federaci, ve které již není místo pro národní státy. Ideovým a faktickým zakladatelem Panevropského hnutí byl ve dvacátých letech minulého století rakouský šlechtic Richard Coudenhove-Kalergi, jehož socha zdobí průčelí Evropského parlamentu, neboť je duchovním otcem bruselské byrokracie.

Čtěte ZDE: Fiala dle not od Kalergiho: Změnil snad premiér názor? Vstříc vytvoření euro - negroidní rasy v německé federální Říši. Likvidace českého státu. Fialův kámoš sudeťák Berndt cítí příležitost. Nedejme se oklamat. Sledujme cestu peněz...

Okamura ocitoval Kalergiho slova: „Současná etapa demokracie je pouze mezidobí mezi dvěma velkými aristokratickými epochami. Feudální aristokracií meče a sociální aristokracií ducha. Feudální aristokracie upadá a intelektuální aristokracie ducha nastupuje. Mezidobí se nazývá demokracií, ale ve skutečnosti dominuje pseudoaristokracie peněz.“

Fialova vláda fakticky odmítá demokracii, je přesvědčen Okamura: „Kalergi přesně pojmenoval cíle i touhy všech probruselských elit. A je nám také jasné, proč probruselské elity (jedno z jaké jsou partaje) svorně odmítají demokracii. Tedy systém, ve kterém občané kontrolují vládu pomocí referend. Referendum je slovo, které v programovém prohlášení Fialovy vlády nenajdete. Najdete tam cíl prosadit národního ptáka nebo zpřísnit cenzuru na internetu, ale cíl prosadit ve vládě demokracii a spravedlnost, to ve vládě nikoho nezajímá,“ uvedl předseda SPD.

A obvinil současnou vládu, že je plně zodpovědná za zdražování energií, neboť Petr Fiala se již ke Green Dealu, který mimo jiné za zdražováním stojí, přihlásil. Okamura citoval jeho slova o tom, že „Green Deal je realitou a nemá už cenu nad tím spekulovat.“ „Se zlem se má bojovat a má se mu odporovat,“ řekl v této souvislosti Okamura a jako příklad uvedl dobu německého protektorátu, kdy jsme stáli před podobnou situací jako dnes: „Byli tu lidé, kteří po okupaci nacisty uvažovali fialovsky, a řekli, že Třetí říše je realitou, a nemá cenu nad tím spekulovat, jak by to bylo jinak, a naopak se snažili využít – tak jako současná vláda – příležitost kterou nám Říše dává.“ 

Současná situace je podle předsedy SPD naopak příležitostí bojovat za zájmy našeho národa tak jako naši předci. „Brusel a jeho snahy likvidovat jak naši svrchovanost, tak naši ekonomiku, energetiku a potravinovou bezpečnost a také naši kulturu, nejsou a nemůžou být dobrou příležitostí. Ale chápu, že pro ty, kteří naplňují definici vlastizrady, tak je to příležitost, jak z toho těžit. Pro nás, kteří jsme věrni odkazu českých legionářů a odbojářů, kteří bojovali za naši samostatnost je to příležitost, bojovat a odporovat zlu. Nikdy nemůžeme a nebudeme kolaborovat s kolaboranty. Nikdy nezradíme zájmy naší země, našeho národa a našich občanů.“

Doporučujeme

Na začátek stránky