Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
„Lebky a hnáty“ připravují „adepty vládnutí“ nejen v USA. Jsme v rukou absolventů „řádu“ Yaleovy univerzity? Babiš se Sobotkou k nim sice určitě nepatří, ale...

„Lebky a hnáty“ připravují „adepty vládnutí“ nejen v USA. Jsme v rukou absolventů „řádu“ Yaleovy univerzity? Babiš se Sobotkou k nim sice určitě nepatří, ale...

14. 1. 2014

Tisk článku

Redakce Protiproud objevuje v 8. dílu seriálu o Iluminátech příčiny dnešní intervencionistické politiky USA, koncepci vzniku EU a cestu elit NWO ke světové vládě

V předchozích dílech o vlivu Iluminátů na dnešní svět jsme sledovali vznik této tajné organizace, financované bankovním domem Rothschildů, až po současnou převodovou páku, jíž je skupina Bilderberg. Dnes se budeme věnovat řádu Lebka a hnáty, připravujícímu adepty do nejvyšších politických funkcí v USA.

Čtěte ZDE: Iluminátská skupina Bilderberg: Převodová páka a mozkový trust světovlády. Bude jejich pokus o zničení národních států úspěšný?

Řád Skull and Bones - Lebka a hnáty - je „okultní“ (nejen ve smyslu „uzavřené“) společenství mužů a žen, založené na univerzitě Yale. Cílem je vytvoření Nového světového řádu (NWO) pod taktovkou Iluminátů. Řád má za úkol vytipovávat a připravovat výrazné politické osobnosti od studentských let. Někdejší členové řádu se stali senátory, členy nejvyššího soudu a velvyslanci, někteří i prezidenty. Touto „přípravkou“ prošli i členové rodiny Rockefellerů. Z řad adeptů „řádu“ se rekrutují i členové vlivných iluminátských organizací řídících politiku a ekonomiku Spojených států, jako jsou Rada pro mezinárodní vztahy (RMV) či Trilaterální komise. 

logo Skull and Bones

Logo "klubu" Skull and Bones

Iluminátská přípravka

Studentský „spolek“ byl založen na půdě univerzity roku 1832 americkým obchodníkem, pedagogem a politikem Williamem Huntingtonem Russellem. Členem spolku se může stát pouze student čtvrtého ročníku navržený již stávajícím členem. Členové této skupiny pocházejí většinou z prominentních rodin, velmi často jde o potomky politiků či jiných vlivných osobností. Klub každoročně přijímá 15 členů, členové jsou nazýváni "bonesmen".

W.H. Russel

William Huntington Russel

Spolu s Russellem spolek zakládal i Alphonso Taft, otec prezidenta W. H. Tafta, jenž před svým vstupem do prezidentského úřadu působil na Yaleově univerzitě také jako profesor. Alphonso Taft byl Russellovým spolužákem na právnické fakultě Yale University (školní rok 1832-33) i jeho přítelem. Společně s nimi u vzniku klubu byli i Frederick E. Mather, Phineas T. Miller a George I. Wood.

Russell založil řád po návratu z Evropy, kde se setkal s bavorskými ilumináty. Ti mu jako čerstvě zasvěcenému řádovému bratru uložili založit podobnou organizaci i v USA. To byl také jeden ze způsobů, kdy se vliv Iluminátů rozšířil i za hranice Evropy do USA.

Tajemství hrobky

Řád přijímá členy pouze z řad studentů elitní Yaleovy university. Podle bývalé členky Skull and Bones Alexandry Robbins, která napsala knihu „Tajemství hrobky“ se musí všichni adepti podrobit „obřadu zasvěcení“, kterým jsou za členy „řádu“ přijímáni.

Robbinsová o tom píše:„Po vstupu do „hrobky“, tmavé krypty bez oken v New Haven, přísahá kandidát členství věrnost a utajení činnosti řádu. Poté se adept válí v blátě a je bit, což symbolizuje „smrt“ jeho dosavadního života. Pak leží nahý v rakvi  a přítomným členům se svěřuje s dosavadní historií svého sexuálního života. Po této „očistě“ určený člen oblékne kandidáta do róby, jež značí jeho novou identitu. Obdrží též řádové jméno a má zajištěnu politickou či finančně-hospodářskou kariéru po zbytek svého života. To je vyváženo povinností přispívat na chod organizace a na podporu svých nových bratrů a sester.“

Mezi členy, kteří prošli „zasvěcením“, jsou významné osoby amerického politického, hospodářského a mediálního života. Mezi nimi i bývalý prezident Georg W. Bush., stejně jako jeho otec, G. Bush starší, ale i jeho již zesnulý dědeček. Také většina Rockefellerů byla či jsou členy Řádu Lebky a hnátů. Je jím i dnešní ministr zahraničí USA John Kerry a mnoho dalších vlivných osobností americké politiky.

George Bush i John Kerry 

Většina z nich později působila i v nejmocnější Iluminátské elitní organizaci, Radě pro mezinárodní vztahy, která spolurozhoduje, kdo usedne do křesla prezidenta USA či obsadí významné vládní posty. Často jsou oba kandidáti jak z Demokratické tak Republikánské strany úzce spojeni s řádem Lebky a hnátů, jako tomu bylo například v případě minulých prezidentských voleb, kdy proti sobě stanuli Georg Bush za Republikány a John Kerry za Demokraty.

Rada pro mezinárodní vztahy (RMV) ovládaná Davidem Rockefellerem, který patří rovněž k „zasvěcencům“ Lebek a hnátů, má největší vliv na obsazení rozhodujících postů ve vládě. Kořeny RMV sahají až do roku 1921 k jednomu z jejích zakladatelů Edwardu Mandellu Houseovi, pravé ruce prezidenta Woodrova Wilsona. Tento marxista a iluminátský zasvěcenec od počátku koncipoval RMV jako  zárodek světové centrální vlády.

pp

Čtěte ZDE: Akta Rockefeller – struktura novodobé politické moci: Významné odhalení jednoho z center Nového světového řádu je nyní k dispozici v češtině

Od roku 1940 byl každý americký ministr zahraničí s výjimkou Jamese Byrnese členem RMV. Členy RMV byli rovněž ministři obrany a financí, ředitelé CIA i členové Nejvyššího soudu. Většina z nich prošla zároveň i zasvěcením v řádu Lebek a hnátů.

Marshallův plán a sjednocená Evropa

Zvláštní kapitolu RMV potom tvoří prezidentští kandidáti. Až na několik málo případů, lze říci, že od roku 1924 až dodnes byli kandidáti na prezidenta USA vybíráni výhradně ze členů RMV. Patřili mezi ně Franklin D. Roosevelt, Dwight Eisenhower, John F. Kennedy, Gerald Ford, Jimmy Carter, George W. Bush, Bill Clinton i současný prezident Barack Obama.

Rada pro mezinárodní vztahy využívá nadace osvobozené od daní jako hlavní potrubí k posílání peněz na ovlivnění politických procesů v USA i ve světě. RMV byla také společně se skupinou Bilderberg od počátku u evropské integrace po druhé světové válce. Jeden z členů RMV, ministr zahraničí George Marshall, přišel se svým plánem pomoci Evropě postižené válkou. Plán evropské obnovy ovšem doprovázely skryté podmínky, které mimo jiné požadovaly i budoucí sjednocení evropského kontinentu po vzoru Spojených států.

Čtěte Zde: Řídí současnou krizi na blízkém východě a politiku Bruselu Ilumináti? Jakou v tom hraje roli Rada pro zahraniční vztahy? Ilumináti 5. díl

RMV proto přes své nadace štědře podporovala politická hnutí za vytvoření sjednocené Evropy, což později vedlo k Schumannovu plánu řídit francouzskou a německou produkci uhlí a oceli jedním nadnárodním orgánem. Tak vzniklo Evropské společenství uhlí a oceli, z něj Evropské hospodářské společenství, bezprostřední předchůdce Evropské unie.

pp

       Andrej Babiš s Bohuslavem Sobotkou v "zednářském" stisku  (Foto Blesk)

Lze tedy říci, že schody vedoucí ke „sjednocené Evropě“ začínají u Marshallova plánu. A že iluminátské zasvěcení v řádu Skull and Bones v "Hrobce" v New Haven je tudíž i na počátku likvidace naší státní suverenity. Může potom někoho překvapit, že nastupující protektorátní vláda Evropské jednoty pod vedením Andreje Babiše s Bohuslavem Sobotkou byla zřejmě zpečetěna zednářským stiskem ruky, podle kterého se „bratři v zástěře“ po léta poznávají?

PP

Doporučujeme

Na začátek stránky